NTM-leczenieLeczenie zależy głównie od przyczyny wywołującej NTM.

Zespół cieśni nadgarstka występuje często u osób dużo piszących na komputerze.

nnChoroba ta dotycz nocnego oddawania moczu, istnieją trzy główne typy tej czynności fizjologicznej. Pierwszy obejmuje odwrócenie proporcji w jego produkcji.

laser-skalpelLaser to także nieocenione narzędzie w zabiegach ginekologicznych takich jak usuwanie mięśniaków, nadżerek czy endometriozy. Laser ostatnio także wykorzystywany jest przy operacjach plastycznych w obrębie narządów rodnych u kobiet.

artrozaPod tą nazwą kryje się choroba zwyrodnieniowa stawów, podczas niej dochodzi do niszczenia chrząstki stawowej i zmian w budowie tkanki kostnej.

rwa-kulszowaBól krzyża zwykle jest związany że zbyt intensywna aktywnością fizyczna lub paradoksalnie jej brakiem. Może wystąpić w wyniku pracy chociażby w ogródku jak i w wyniku wielogodzinnego siedzenia przed komputerem.

zdrowie13Astma mówiąc najprościej jest chorobą oskrzeli i płuc. W naszym kraju ma z nią problemy ponad 4 miliony ludzi. Jeśli lekarz jej nie rozpozna to choroba ta znacznie ogranicza aktywność życiową.

3423347Są takie choroby które zimą stają się szczególnie doskwierające. Jedną z nich jest choroba zwyrodnieniowa stawów. Towarzyszą jej obrzęki, ból i sztywność w stawach.

oddychanieCzasem może pojawić się u nas problem z oddychaniem, w większości przypadków przyczyną jest zapalenie oskrzeli. Jeśli ten stan nie będzie wyleczony to może dojść nawet do zapalenia płuc.

niedroznoscOkoło 1/3 chorych zgłaszających się do lekarza z powodu niedokrwienia kończyn dolnych ma zwężenie lub zamknięcie jednej albo obu tętnic biodrowych lub dolnego odcinka aorty brzusznej, zwłaszcza w okolicy jej rozwidlenia, w niektórych przypadkach, bardziej zaawansowanych, na poziomie odejścia tętnic nerkowych lub krezkowych.