slonce skoraSłońce niesie za sobą bardzo dużo dobrego np. podnosi hormon szczęścia oraz produkuje bardzo ważną witaminę D niezbędną dla naszego organizmu.

delikatna-koloryzacjaJeśli chcesz podkreślić kolor włosów to wcale nie musisz się decydować na farbę, możesz użyć tonera lub płukanki.

cera-idealAby cera była idealna trzeba spełnić kilak warunków. Po pierwsze podkład, najpopularniejszy jest fluid wśród kobiet dojrzałych.

zmarszczkiBy zmniejszyć ilość zmarszczek po oczami trzeba odpowiednio zadbać o naszą skórę pod oczami. Pomogą nam w tym mocne kremy, maseczki oraz zabiegi kosmetyczne.

23423Najważniejszym kosmetykiem przy pielęgnacji dłoni jest krem. Powinno się go używać zawsze po umyciu rąk i przed wyjściem z domu. Dzięki temu będzie on chronił nasz dłonie przed zgubnymi czynnikami atmosferycznymi.

zmyslowe-ustaUsta kobiet muszą być piękne i kuszące. Jest kilka sposobów, dzięki którym i twoje usta będą takie. Ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry warg. Usta przed pomalowaniem powinny być idealnie gładkie.

cellulitAby skutecznie walczyć z cellulitem trzeba przestrzegać kilku zasad.

wlosy13Dlatego trzeba o nie cały czas odpowiednio dbać a w szczególności latem, kiedy są narażone na intensywne światło słoneczne.

stopy-problemyGdy mamy problemy ze stopami to czasem wystarczy pomoc pedikiurzystki, ale nie zawsze to wystarczy. Winne mogą być paznokcie i nieodpowiednie dbanie o nie, ale przyczyną problemów może też być cukrzyca albo choroby naczyniowe.

trace-wlosyGdy wypadają ci włosy to stosowanie samej odżywki nie wystarczy. Jest wiele przyczyn wypadania włosów jednym z nich jest brak żelaza, który pogarsza stan cebulek włosów.