sucha-skora-3Szczególnie teraz, gdy mamy zimę nasza skora jest narażona na nadmierne wysuszenie.

2342Orzech kokosowy znajduje spore zastosowanie przy produkcji kosmetyków.

kosmetyki3W morzu znajduje się wiele cennych minerałów, które są przydatne w pielęgnacji naszej urody. Słona kąpiel dotleni i wygładzi skórę oraz poprawi ukrwienie naskórka.

owalModelowanie twarzy nazywa się tez konturowaniem. Ma ono na celu skorygowanie lub podkreślenie rysów twarzy makijażem.

kremWybierając krem dla siebie musimy zwrócić szczególną uwagę na skład kosmetyku. Jeśli ma on w sobie re tinol i witaminę C to znaczy, że kosmetyk ten powinien być polecany do cery dojrzałej.

uroda18Jeśli chcesz mieć promienna cerę to zainteresuj się kosmetykami, które mogą to umożliwić. W wielu preparatach są, bowiem specjalne dodatki jak sproszkowane perły, to one uczynią twą cerę promienna.

cytrusyimgRześki pobudzający zapach i uczucie przyjemnego chłodu na rozgrzanej skórze to, czego pragniemy w upalne dni. Jednak to nie wszystko, co oferują kosmetyki z owocami cytrusowymi. Witaminę C, której znajdziemy mnóstwo w owocach cytrusowych świetnie się sprawdza w pielęgnacji poszarzałej i dojrzałej skóry.

retinolRetinol jest pochodną witaminy A, znajduje się on w kosmetykach aptecznych oraz tych dostępnych w drogeriach. Witamina ta jest przetwarzana w skórze w kwas retinolowy. Tym samym jest to substancja bardzo czeto polecana w terapii przeciwzmarszczkowej. Kosmetyki z tą substancją pobudzają produkcję kolagenu, ujędrniają skórę i wygładzają zmarszczki.